HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Atikler Makina ailesi olarak sizlere dolum, kapatma, etiketleme ve özel makine tasarımlarında daha iyi hizmet vermek ve en iyi ürünleri ülke ekonomisine kazandırmak, üretimin temel taşlarından birini oluşturmak hedefleri ile hareket etmekteyiz.

Bu amacı gerçekleştirmek için teknolojinin gereksinimlerinden en ileri düzeyde yararlanmak ve çağın gerektirdiği AR-GE çalışmalarına en üst düzeyde önem vermek temel hedef ve gayemizdendir.

Atikler Makina olarak Ar-Ge calışmalarını, teknik servisimizin oluşturduğu, bilgi bankası ışığında yürütmekteyiz. İmalatını yaptığımız makinaların, ilk çalıştırmayla başlayan süreçte, gerek periyodik bakımları gerekse arıza durumunda edindikleri tecrübeleri, mühendislik çalışmaları sonucu üretici firmalarla bilgi alış verişi yaparak, makinalarımızı sürekli güncellemekte ve geliştirmekteyiz.

Makina ihtiyaçları için sahip olduğumuz makina ve teknoloji bilgisi müşterilerimizin isteklerini daha kolay cevap verebilme olanağı imkanı sağlamaktadır. Çalışmalarımızdaki hedefimiz makinaların pratik kullanımı ve uzun ömürlülüğüdür.